رایبد
 

رایبد به چه معناست؟

به ضم ب، دانشمند، حکیم، دانا، خداوندگار خرد، مرکب از رای به معنای دانش و خرد و بد پسوند ملکیت

درباره رایبد

رایبد، یک پلتفرم آموزشی بر مبنای بستر اینترنت است که با استفاده از فناوری آموزشی برای ارتقای کیفیت یادگیری و فرایند آموزش در تلاش می‌باشد. رایبد با هدف ایجاد آموزش فراگیر و ایجاد امکان دسترسی همه افراد فارسی زبان به بهترین و با کیفیت‌ترین دوره‌های آموزشی ویدیویی در سراسر دنیا فعالیت خود را در سال 1395 آغاز نموده است.

یکی از مزیت‌های اصلی سایت رایبد تعاملی بودن محیط یادگیری آن است که به فراگیران امکان می‌دهد تا از طریق سامانه آموزش مجازی (Learning Management System) با استاد دوره و یا سایر فراگیران دوره ارتباط بگیرند و به مشارکت و بحث بپردازند.

دوره‌های رایبد به صورت خودآموز (Self-Paced) است. به عبارت دیگر، کاربران و فراگیران دوره می‌توانند بر مبنای وقت آزاد و آهنگ پیشرفت خود وارد سیستم شوند و از دوره‌ها استفاده نمایند. این آزادی در عمل مزیت بزرگی برای کاربران است تا بتوانند بدون استرس و مطابق برنامه زمان‌بندی خود از درس‌های ارایه شده  به صورت آنلاین استفاده کنند.

شرکت فناوران اطلاعات و ارتباطات میعاد شرق (عضوی از گروه شرکت‌های پرورش داده‌ها) یکی از فعال‌ترین و معتبرترین شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور می‌باشد که همواره در جستجوی نیازها و کاستی‌ها در کشور بوده تا با به کارگیری دانش و فناوری به ارایه راهکارهای کارآ و کارآمد پرداخته و بتواند در توسعه و پیشرفت میهن سهیم باشد. برای همگام شدن با سرعت وصف ناپذیر رشد اطلاعات و فناوری در دنیای امروز و قرار گرفتن همگان در جامعه اطلاعاتی، الزام به به‌روز کردن اطلاعات و دانش بیش از پیش احساس می‌شود. همچنین امروزه شاهد تاثیر فناوری اطلاعات و اینترنت در تمام جنبه‌های زندگی بشر از جمله آموزش و یادگیری هستیم. با توجه به چنین ضرورتی و با بکارگیری فناوری در دسترس شرکت میعاد شرق تصیم به ارایه رایبد به عنوان همراهی در آموزش آنلاین و همگانی گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید.