رایبد
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - 2:11 PM
ساعت های طولانی کار، کارهای زیاد برای انجام دادن و ددلاین های نزدیک به هم می توانند باعث استرس در کار باشند. با تمام این مسائل این وظیفه رهبران است تا هرکاری برای کاهش استرس کارمندان انجام دهند. کار آسانی نیست اما یک راه کار ساده دارد : بازی
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - 1:49 PM
اخیرا یکی از دوستانم یک همایش کیفیت با بیش از 20 متخصص برگزارکرد. که محتوای تولید شده در این همایش بیش از 20 ساعت است.
وقتی که درباره همایش با من صحبت می کرد متوجه واکنش من شد و گفت:
" مشکل کجاست؟ من اطلاعات بهترین مغزهای زمینه کیفیت و بهره وری را کنار هم قرار داده ام که بسیار اطلاعات با ارزشی است."
" شکی در این ندارم اما من حس یک مساله ریاضی را دارم. تو یک مساله بسیار ساده را پیچیده و دشوار جلوه دادی"
ذهن من حدود 24 ساعت درگیر بود تا دیدگاه های مختلف برای انجام کار ها را بررسی کنم. و درباره دیدگاه من پرسید و بلافاصله متوجه علت عدم حضور من در همایش شد.
یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - 2:33 PM
تقریبا از 28 میلیون کسب و کار کوچکی که در آمریکا وجود دارد، حدود 22 میلیون آن ها شرکت های تک نفره هستند. با امکانی که تکنولوژی در تسهیم اطلاعات اقتصادی برای همه قرار داده است، احتمال اینکه کارآفرینان کسب و کارهای خود را شروع کنند افزایش می یابد.
فریلنسر یا کارکردن برای خود مزایای زیادی دارد اما این افراد با چالش هایی نیز روبرو می شوند. در زیر 5 راه وجود دارد تا مطمئن شوید ماجراجویی شما به یک کابوس تبدیل نشود.
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - 1:52 PM
ما هیچ گاه نباید در زندگی مان زیاد حسرت بخوریم. اما زمان هایی است که متوجه می شویم، اگر مطالبی را زودتر متوجه می شدیم می توانستیم در سال های جوانی استفاده زیادی از آن ها ببریم.شاید فقط هنگام رشد شخصیتی و با کسب تجربه به این واقعیت پی ببریم اما گاهی اوقات می توانیم بدون آگاه بودن از موقعیت ها زندگی کنیم تا زمانی که به نقطه ای برسیم که فکر کنیم آیا واقعا تمام تلاشمان را برای بهتربودن کردیم یا نه؟
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - 2:03 PM
زمان استراحت ناهار فقط برای خوردن یک ساندویچ و ادامه دادن به بقیه کار نیست. زمانی است برای شارژ کردن ذهن. به خاطر همین موضوع عاقلانه از این زمان استفاده کنید.
بعضی مواقع، به خاطر تاکید زیادی که به اهمیت صبحانه داده می شود نهار را از یاد می بریم. خوردن ناهار باعث افزایش کارایی و خلاقیت، کاهش استرس و افزایش همکاری می شود. تحقیقات دانشکده کسب و کار هاروارد نشان داده است افراد خلاق به ازای هر 52 دقیقه کار 17 دقیقه استراحت می کنند.
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - 2:07 PM
هم نشینی با بعضی افراد بسیار لذت بخش است، انگار ما را جادو می کنند. اما در واقعیت آن ها کاری انجام می دهند ( با اراده یا نه ) که این اثر مثبت را می گذارند. بعضی از آن ها به صورت طبیعی کاریزماتیک هستند، بعضی هم یاد گرفته اند که چگونه کاریزماتیک باشند. آن ها عادت هایی را در رفتارهای روزانه خود گنجانده اند.
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - 2:41 PM
میلیونر بودن اتفاقی نیست که هروز بیفتد. بسیاری از افراد تمام زندگیشان کار می کنند اما هیچ گاه این عنوان را کسب نمی کنند. البته که افراد جملات مختلف را بیان می کنند " من هیچ اهمیتی به پول نمی دهم" " آدم های پولدار خوشحال نیستند" " من به این مقدار از پول نیازی ندارم" مطمئنم شما می توانید به 30 جمله مشابه فکر کنید شما تصادفی پولدارنمی شوید و اگر میلیونر شدن را به عنوان هدف قرار نداده اید هیچ وقت به آن نمی رسید.
1 2 3 4 5
 
آرشیو مطالب