رایبد
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - 12:53 PM
تصمیم گیری یک مهارت کلیدی برای مدیران است .و در این مورد کتابهای زیادی منتشر شده است .کتاب ۵۳ اصل تصمیم گیری از جمله کتاب های خوب برای تقویت تصمیم گیری برای مدیران است . که در این پست به ده اصل آن خواهیم پرداخت .
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - 11:20 AM
زبان، این جانور زندانی‌شده در قفس دهان، اگر رام شده باشد می‌تواند با یک کلمه، انسانی را به عرش ببرد و اگر رام نشده باشد با یک کلمه، انسانی را به خاک ذلت می‌کشاند. اگر این عضو عضلانی نیرومند، نسنجیده در دهان بچرخد و واژگان را به هم ببافد و نثار شنونده کند، چه خواهد شد؟
پائولو کوئیلو می‌گوید: ...
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - 10:42 AM
هفت مهارت رهبری که اغلب مدیران فاقد آن هستند

نشریه فوربس در یکی از شماره‎های سال ۲۰۱۶ خود، به هفت مهارت و ویژگی رهبری اشاره نموده که اغلب مدیران، فاقد آن می‎باشند. این مهارت‎ها و ویژگی ها عبارتند از.....
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 1:24 PM
تحقیقات بازاریابی یکی از پایه های هر کسب و کار موفق است .

در دنیای کسب و کار پیوسته شاخص های مختلفی وجود دارند و در محیط اطراف شما اکثر آنها ، دائما در حال تغییر است...
چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 12:25 PM
با ظهور اینترنت و تکنولوژ‌های نوین، فرایند یادگیری نیز دستخوش تغییراتی شده است. استفاده از کتاب‌های الکترونیکی، مقالات آنلاین و یا منابع معتبری که در قالب مطالب وب‌سایت‌ها در دسترس کاربران و علاقمندان قرار می‌گیرند از جمله این تغییرات هستند. این در حالی است که منابع آنلاین اگرچه در برخی موارد به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرند اما همچنان برای استفاده از حجم زیادی از محتویات یادشده، نیاز به ثبت‌نام در قالب پرداخت وجه و یا خرید محتویات وجود دارد
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2:27 PM
آموزش الکترونیکی یا e-learning چیست ؟
آموزش الکترونیکی یا e-learning به طور خلاصه عبارت است از استفاده از IT فناوری اطلاعات) در امر آموزش. این کار عمدتاً از طریق نرم‌افزارها، یا اینترنت، یا تلفیقی از این دو صورت می‌پذیرد. آموزش می‌تواند از سطوح ابتدایی تا دروس دانشگاهی و نیز آموزش فنون وابسته به کامپیوتر، زبان خارجی و ... را شامل گردد .
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - 1:16 PM
وظیفه­ ی نویسنده­ی تبلیغات، ارائه ایده ­ها و عبارت­هایی است که محصول یا خدمت تبلیغ شده را به فروش برساند.

این ایده­ها از کجا سرچشمه می­گیرند؟ از درک و شناسایی محصول، بازار و رسالت متن تبلیغاتی که تحقق فروش است.
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - 11:49 AM

هنوز عمر باتری یكی از مواردی است كه افراد هنگام خرید نوتبوك جدید به آن اهمیت میدهند. عمر باتری، فاكتوري كلیدی برای با خود بردن یك لپتاپ است.
مطمئنا همه ما لپتاپهایی نازك و سبكتر را ترجیح میدهیم؛ اما حتی نازكترین و سبكترین لپتاپها زمانی كه باتریشان تمام شود، به دستگاهی از كار افتاده تبدیل خواهد شد
شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - 1:42 PM
پرسشی که در تیتر مقاله مطرح شده است ابتدا از سوی یک مخاطب عادی بر روی سایت Quora قرار گرفت. یکی از افرادی که در این پرسش نام او مطرح شده است ایلان ماسک (Elon Musk)، یک کارآفرین بسیار موفق در حوزه خودروهای برقی، ساخت موشک های فضایی و فناوری اطلاعات است که ثروت کلانی به دست آورده است. او از مؤسسین شرکت پرداخت اینترنتی Paypal بوده که در سال ۲۰۰۲ به eBay فروخته شد.
1 2 3 4 5 ... 11
 
آرشیو مطالب